OSOBNÍ ROZVOJ

Seberealizace


vzdělání: hypnoterapie přímá i nepřímá podle national NGH, psychoterapie v imaginaci, neurolingvistické programování, TFT, koučink.

duchovní: reiki 1-4. stupeň,andělské reiki, shamballa všechny stupně, Kristovo vědomí a speciální iniciace Panny Marie v poctě.

Pránická příprava pro lidi, kterým se nepodařilo pránickou výživu absolvovat z důvodu, že měli malou energetickou sílu svého fyzického a energetického těla.  

Pokud někdo chce léčit lidi a nemá sílu v napojení, tak se stává, že pomáhá tzv. ze svého, že je při léčení druhých unavený a tzv. vysátý a nebo i má větší přísun potravin než je obvyklé. To způsobuje, že nemá své tělo natolik vyčistěné, tzn. že neprošlo duchovními iniciacemi, které jsou důležité k síle člověka a také mu otevírají nové možnosti k vlastní seberealizaci.

Připravuji lidi na pránickou výživu v délce pěti dnů u mne ve studiu a potom i na dálku dle potřeby. Reiki energie je opravdu malá síla na to, aby člověk zvládl pránický přechod. Proto je potřeba vysokofrekvenční energie, kterou Vám zprostředkuji v takové sílé v jaké budete potřebovat .