OSOBNÍ ROZVOJ

Sebepřijetí

Potřebujeme se navrátit k sobě, ke své vlastní identitě, abychom se cítili dobře a měli jsme hezký vztah k sobě ke své vlastní dokonalosti. Poté budeme moci vytvářet harmonické vztahy s partnery. Tomuto stavu se říká: Sebepřijetí.

Vedením prostřednictvím CD, MP3 s " vysokofrekvenčním energetickým působením v síle léčitelky Malvíny Martiny Laponiusové v poctě Panny Marie.


Dobrý den, už jsem se zmiňovala  po pouštění CD sebepřijetí asi za týden se stalo, že jsem se odpoutala od Štěpána, do kterého jsem byla zamilovaná 2 roky platonicky a úplně vzplanuly city ke kamarádovi. Tuším, že on to má podobně. Manžel se po energetickém odstřižení úplně zbláznil, strašně žárlí a na ten popud dává žádost o rozvod, který na druhou stranu nechce. Naléhá na mne, abych se rozhodla pro něj. Celou dobu byl manžel mlčenlivý morous, ale za poslední měsíc mluví,jakoby chtěl dohnat celých deset let. Dost věcí si uvědomil. Žádost je sepsaná a kupodivu jsme se dokázali dohodnout na nesporném rozvodu. Po každém poslechu CD sebepřijetí se ten týden jakoby něco odehrává. Začíná se čistit a vyjasňovat vztah s kamarádem. Někdy jsou to situace, které jsou dost překontné a náročné na psychiku, ale pak se opět vyjasní. Znám se s ním rok a půl a začíná to mezi námi krystalizovat. Hračku pro dcerku si objednám. Děkuji. S pozdravem Eva


Klientka z Hradce Králové mi požádala o posílení sebevědomí. Že byla před 5 lety operována, kdy měla nádor na mozku. Nahrála jsem jí CD přesně na míru, týkající se jejího sebepřijetí. Když jsem si je začala pouštět na zkoušku, tak už se zároveň začalo klience hojit zranění, které měla na hlavě v důsledku nádorového onemocnění. Doba působení byla stanovena na 7 dní v délce 30 minut na každý den.  Bylo propojeno terapeutické a léčitelské působení v celek pro lidi, kteří nemohou osobně přijet a nebo mají obavu z vysokofrekvenčního působení.