POKROK V LÉČENÍ

Umíte se podívat na situaci, kdy Vás v životě něco trápí a Vy si s tím nedokážete poradit?

Mám k tomu určitou techniku, kterou Vás odborně dovedu do místa do té situace. Jakmile situaci pochopíte, tak se Vám uleví a Vy se budete cítit svobodnější, uvolněnější, zbavíte se pocitu strachu, obav, viny, ublížení, lítosti apod. Stačí, když se u mne nahlásíte mailem pokrokvleceni@seznam.cz a určím Vám pořadí, kdy za mnou můžete přijet.  Je to jedna z dalším forem léčení podle tzv. důkazů v prožitku.

Instrukce k pochopení

Přijímat Boží Slova a nic nerozebírat. Vnímat vysokofrekvenční nahrávku, kde ucítíte, jak se Vám čistí ucpané orgány a harmonizují.

Poškození vejcovodu v důsledku nešetrné laparoskopické operace, kdy došlo k odstranění polypu na vejcovodu, který  byl hodně poškozen. Nejprve se doplňovala energie a pak prostřednictvím jemné biochirurgie docházelo k opravě vejcovodu. Proces trval 3 dny. Klientka potvrdila, aniž mne předem informovala, že měla před 4 roky komplikovavou ženskou operaci. Proces opravy biochirurgií klientka cítila.

Poškození děložního hrdla v důsledku nitroděložního tělíska. Velmi častá záležitost u žen, kdy při čistění ženských orgánů dochází k ošetření tohoto místo opět formou biochirurgie.

Cysta na vaječníku. Nahrávka Boží Slovo Panny Marie trvala 20 minut na festivale v Brně a paní mi za 14 dní napsala, že se jí zmenšila cysta na vaječníku.