OSOBNÍ ROZVOJ

 Intuitivní dítě učí rodiče moudrosti

  Většina zranění dětí vznikají v období dětství do 6 let věku. Vyvinula jsem možnost rozvoje dítěte   prostřednictvím oblíbené plyšové hračky, panenky. Energeticky posílím oblíbenou hračku            dítěte,  kterou mi zašlete a dítě získá rozvoj svého intelektu  v kresbě, ve slovním vyjadřování. Hračka také pomáhá pochopit bolest, kterou dítě prožívá, když jeho rodiče neslyší hlas volání po lásce. Hodnota 300 Kč plus poštovné 70 Kč. Hračku mohu dodat od sponzorů a nebo si ji můžete nechat u mne nabít.

Pokroková výchova v netradiční a přitom jednoduché formě s velkým efektem při výchově dítěte od 1 roku do 6 let věku. 


Metodická pomůcka "3 židličky" s přesným návodem pro rozkvět dětské dušičky

Dárek od Matky Boží na růst osobnosti dítěte na vnímání pocitů.

Pokud učitelka pochopí princip hry, tak ji pochopí i malí svěřenci. Tím, jak učitelka ukáže

dítěti nový způsob komunikace s ní a s rodičem, tak rozvine nejen svoji emoční inteligenci, ale i Boží napojení. Protože dárek pro děti v mateřské škole je další cestou i k dalším mateřským školám, tak i paní učitelka, která obdrží tuto hru, začne nejen vnímat víc sebe, ale i vnímat víc své okolí. Tak jen postupujte, jak je uvedeno v instrukcích. Propojte se s dětskou dušičkou, která je nejen křehká, ale i velmi laskavá, také mnohočetně kreativní. Jděte hrou a úctou nejen k sobě, ale i ke svým svěřencům. Požehnávám Vaše činy, které mají nejen oduševnělou podstatu myšlenky, ale i tvoří velkou duchovní vnímavost. Panna Maria Matka Boží.


"Ráda bych informovala maminky, které chtějí projít cestou pokrokové výchovy. Domluvila jsem se s Malvínou, že bych chtěla prostřednictvím jejího vedení objevit tajemství harmonického vztahu s dítětem. Musím konstatovat, že jsem měla 5leté dítě, hyperaktivní, bez jakékoliv metody, jak na něho působit, aby se zklidnilo. Při energetickém působení jsem pochopila, že nejprve potřebuji vyrovnat sebe. Došlo mi ve chvíli, když energetické působení probíhalo, kde dělám chyby, že nejsem důsledná a přitom vystrašuji své dítě. Šlo mi to jako film a docházelo tzv. sebeuvědomění. Druhé působení už bylo mnohem pro mne jednodušší a začala jsem vidět pokroky v tom, že se syn zklidňoval a začal mi vnímat a naslouchat. Nebral mi jako autoritu, ale jako rovnocenného parťáka. Měla jsem z toho radost, neboť dříve jsme chodili do psychologických poraden, které neměli žádné pro mého syna řešení. Naopak psychologickým cvičení v něm rozvíjely vyšší vzdor, agresivitu.

Velmi oceňuji metodiku "Tři židličky", kterou stále můj syn využívá, když potřebuje se tzv. vypovídat bez mé přítomnosti. 

Děkuji za pomoc Anežka M."

Vhodné pro pro mladistvé od 12 let, kteří chtějí objevit vlastní identitu. 

CD nahrávka s vysokofrekvenčním napojením v síle léčitelky Malvíny Martiny Laponiusové v poctě Panny Marie

Lidé si zvykli na to, že se v případě zdravotních potíží pokoušejí léčit svoje fyzické tělo. Člověk ovšem má také mysl a duši a jedno přitom ovlivňuje druhé. Proto je zdraví otázkou rovnováhy mezi tělem, myslí a duší. Nespokojenost, nenávist nebo závist je zatěžují a vytvářejí podhoubí pro vážné zdravotní problémy. V těle se potom nahromadí nejrůznější negativní energie, které mění elektrochemické pochody v těle. Místo zásaditých procesů tak vznikají kyselinotvorné, a ty po čase začnou poškozovat náš organismus.

Výchovou od autorit jsme získali v dětství programy, ať už to byli rodiče, prarodiče, učitelé..