ENERGETICKÉ MASÁŽE

Masáže

Masáž při bolesti zad a kloubů.
Hodinová vysokofrekvenční masáž s biofotony při bolesti zad a kloubů.

"Přišla jsem s problémem, že mi bolí záda. Během působení jsem cítila teplo, jak teče po celé páteři, poté do končetin a rozlévá se po celém těle. Masáž trvala 60 minut. Paní léčitelka seděla na židli a vůbec se mi nedotýkala. Na chvíli jsem při hudbě usnula a cítila, jak jsem si sundala černý řetěz - břemeno ze zad. Přestaly mě bolet záda a klouby. 

Děkuji Hanka"

Doporučuji vyzkoušet Masáž při bolesti pohybového aparátu a nebo jen, když se cítíte unaveni. Budete opravdu překvapeni, co tato forma působení dokáže. Masáž se provádí na lehátku a nebo v křesle, stejně tak i jiná forma léčení. Klient je oblečený, nic se mnou neřeší, jen přijímá energie, které přicházejí. Já, sedím, dál od Vašeho těla, aniž bych se Vás dotýkala. Vše se děje zcela přirozeně. A bez vedlejších účinků. Dopřejte si něco krásného pro své zdraví.Účinek je stejný, jako měsíční pobyt v lázních.


"Nebyla to terapie. Byla to rovnováha. Jako, když se rozsvítí světlo. Každý to cítí. Nejprve vyléčím sám sebe. Vnímal jsem efektivní vyvolání pocitu lásky do prostoru. Já, to cítím po celém těle. Chcete to cítit? Já, Vám to ukážu. Vibrujete na vyšších úrovních. My jsme vždycky propojeni. Když si to uvědomíme, tak zmizí všechny pochybnosti. Člověka obejmu a řeknu mu: "Ty máš ten zdroj v sobě" Nehledej ho jinde. Dám si ruku na srdce. Smysly se začaly zvýrazňovat. Bylo to jako na houpačce. Spojuje mě to a vrací do rovnováhy. Je to jedna z nejhlubších věcí, které jsem, kdy zažil a chtěl bych, aby to zažili i jiní. Rozkvete a posílí se Váš charakter. Vaše hranice budou pružnější a pevnější. Zbystří smysly, posílí se Vaše rozhodnutí. Děkuji co jsem v sobě nového objevil. Martin"