PORODY A OPERACE

Komunikace v prenatálním období a ochrana plodu před lékařskými přístroji např. ultrazukové vyšetření.

Forma vedení prostřednictvím CD Harmonická léčivá hudba, která zharmonizuje všechny energetické dráhy v těle matky a plodu.

Vedení k harmonickému porodu. CD dvě formy vedení "Moře", Příroda. Klientka si vybere formu, která je jí příjemnější, aby byla sebevědomě připravena na porod v radosti. K tomu dostane energetický obrázek s popisem, jak se spojit se svým miminkem.

Komunikace v prenatálním období

Druhá forma, také velmi vhodná, ale zdlouhavější.

 1. Komunikace v prenatálním období
  CD nebo MP3 forma: harmonická hudba
  CD, MP3 forma na posílení hodnoty
  rodičky

  Nutné si uvědomit, že jenom strachy vytvářejí ztažené břicho, nesprávnou polohu dítěte v děloze, zatočení dítěte v pučení šňůře. " Formy myšlenek, Snad to dopadne dobře, Nějak to dopadne." Vedou mysl k pocitům obav, strachů a zároveň tělo k blokování a ke komplikacím při porodu. Pokud je tělo a mysl ve správné rezonanci, tak neexistuje, aby došlo ke komplikaci při porodu. Tehdy je žena a plod ve své vlastní síle, ve svých pocitech a řídí si sami porod. Otázka: Může někdo lépe řídit porod než matka a plod, když cítí vlastní pocity?

  Odpověď: Určitě NE. Neboť Ti druzí necítí, a pak může dojít ke komplikacím a k operacím císařským řezem, které mají v budoucnu velký vliv na psychiku a emoce dítěte, což mám ze své psychoterapeutické praxe jednoznačně potvrzené.

 2. Pokroková forma předporodní přípravy: 

  Přirozené působení vysokofrekvenční zlatou energií a biofotony na zharmonizování ženy v 7. - 8. měsíci těhotenství s následným opakováním týden před plánovaným porodem. Žena porodí přirozeně, má uvolněné všechny energetické dráhy a celé fyzické tělo. Budete, díky těmto energiím plná síly a radosti. Pochopíte svoji hodnotu a porod bude bez bolesti a Vaším nejkrásnějším dárkem.

  V mnoha případech se žena s dítětem propojila se světelným Zdrojem, což je pro ni krásným zážitkem a posílí soulad rodiny a zdravotní a psychický stav dítěte.

  Vědecké výzkumy potvrzují, že mnoho našich vzorců chování, zdravotních a psychických problémů pramení z doby, kterou jsme strávili u matky v děloze. V tomto období se daná témata doslova otiskla do našich genů a nervových drah.

Co získáte? 

 • Zdravé, psychicky silné, vyrovnané dítě
 • Porod bez bolesti a přirozeně
 • Snadné hojení v šestinedělí po porodu.
 • Kvalitní laktaci


"Po zkušenostech s prvním porodem, kdy mě byl urychlován porod prostřednictvím umělého oxitocynu a následně došlo k dítětě k zamotání pupeční šňůry, kdy porod byl nucen vést přes operační zákrok. Jsem se rozhodla mít druhé dítě v harmonii a přirozené zrozené.

Došla jsem si nejprve k paní Malvíně na konzultaci, abych se dozvěděla více o novém způsobu léčení. Zpracovala jsem si strachy, trauma, z minulého porodu a poté jsem si od ní zakoupila vedení k porodu. Vybrala jsem si "Přírodu". Pouštěla jsem si jí každý večer, neboť to dělalo mně dobře na moji psychiku, když jsem zrovna byla rozhozená z mé náročné práce a z celého hektického dne. Cítila jsem v době pohybů, jak moje miminko krásně spokojeně při hudbě kope a teplo v bříšku. Rozhodla jsem se poté, na doporučení paní léčitelky využít vysokofrekvenční zlatou energii s biofotony. Cítila jsem krásnou energii v těle, vnitřní mír a klid. Nakonec jsem si nechala na dálku poslední vysokofrekvenční působení 6 dní před porodem. Porod byl den před plánovaným termínem. Probíhal plynule, rychle a kontrakce proti prvnímu porodu, byly příjemné a cítila jsem přitom krásné propojení s dcerou a měla jsem, jak jsem ji vytlačila ven světelnou záři a vnímala jsem krásný zážitek z celého porodu a viděla jsem sebe jako opravdu hrdou matku. Musela jsem se podělit s druhými ženami a děkuji za tuto možnost."