PORODY A OPERACE

Harmonický porod

Příprava na přirozený porod, který má ideálně zprůchodněné porodní cesty a je zcela bezbolestný. Vytváří harmonický vztah matky s dítětem hned od prvopočátku zrození.

Stačí dvě působení s vysokofrekvenční zlatou energií v kombinaci s biofotony zlatého Somavedica.


1. Působení na dálku a nebo osobně. Měsíc před plánovaným porodem.

Posílíte své hodnoty mateřství a odblokují se Vám veškeré strachy, obavy, ale i traumata, která mohla vzniknout v dětství, v pubertě, v postoji sexuality a stejně tak k lhostejnosti.např."Nějak to dopadne. Snad to dopadne dobře." Na tato slova si dejte pozor, vytváří pasivitu matky a tím i program pro dítě k porodu. 

2.   Působení na dálku. Týden před plánovaným porodem a nebo v den porodu.
Díky těmto energiím budete plná síly a radosti. Uvolní se Vám přirozeně všechny energetické dráhy tvořící harmonické propojení s plodem. Rozdíl je v první variantě, že rodíte sama a v druhé, že Vás vedu přes mé tělo, tak jako při jiných formách léčení. 

Harmonický porod v radosti - energetická podpora - rozhovor s rodičkou

Stačí dvě působení s vysokofrekvenční zlatou energií v kombinaci s biofotony zlatého Somavedica.

Co získáte?

  • Zdravé, vyrovnané dítě
  • Porod bez bolesti a přirozeně bez chemických preparátů, operace
  • Snadné hojení po porodu
  • Kvalitní laktaci

Formou energie a biofotonů si tělo vytvoří přirozené ochranné látky. 

Porod bez bolesti prostřednictvím energetického působení na dálku. 


  • Paní Mirka mě kontaktovala, že  ji odtekla plodová voda. Začaly jsme spolu komunikovat prostřednictvím sms. Kdy jsem jí sdělila, že probíhá masáž jejího břicha, poté částečné oddělení plodového lůžka. Komunikovala jsem s holčičkou a vedla jsem ji k pozitivnímu posílení k jejímu vlastnímu porodu. Dítě mi  vnímalo a dostala jsem energetickou odpověď prostřednictvím svého těla. Poté jsem řekla, že se na ni maminka a tatínek těší. V tu chvíli jsem cítila, jak začal plod procházet porod. cestami. Poznala jsem to, že jsem začala mít zvýšený dechový rytmus, tak jako když jsem sama rodila. Dále jsem cítila, kdy dítě odešlo z těla rodičky a vytryskly mi dojetím slzy. Viděla jsem fialové a bílé světlo. Po chvíli došlo k vyplavení placenty. Po několika hodinách se zpevňovala energeticky hráz pochvy a děložního čípku a trochu se začala zatahovat děloha. Rodička rodila bez bolesti, neboť měla zdcela uvolněné energetické dráhy, posílené energeticky tělo a neprožívala stresové situace. Jednalo se o druhý porod u ženy. Více  audionahrávka - rozhovor s rodičkou. 

Je urychlování porodu umělým oxytocinem odůvodněné? (článek)

Po rozklinutí se obrázek zvětší