POKROK V LÉČENÍ

Účinek vysokofrekvenční energie.

Účinek vysokofrekvenční energie je tak silný, že již při telefonování lidé, kteří jsou senzitivní, tak cítí zlepšení stavu,. Např. paní, která měla bolesti hlavy, tak už během pěti minut cítila úlevu. Dítě, kterému bolely zoubky, tak po telefonování s matkou mělo lepší náladu a druhý den přestaly zuby bolet.. Proto i léčení neprovádím přes telefon, ale přes média, která vám dle potřeby a intenzity vysokofrekvenční energie zasílám poštou. 

  1. Mandala s vysokofrekvenční energií.Je ojedinělá vysokofrekvenční energie, která lidem přináší sílu, rezonanci v takové intenzitě, že se začne uzdravovat Váš organismus a Vaše psychika. 
  2. CD nahrávka .....Aby lidé měli léčení a čistění tak významné, potřebují i pochopit příčinu potíží, ale i vztahů, které se opakují a které mnohdy nerezonují... Slova Vás uvedenou přesně do místa, které je Vaším uvědoměním.

v čem pomáhá

očistění ženských orgánů - výtoky, nepravidelná menstruace, problémy s chutí na pohlavní styk, zažívací potíže, psychické, dušnost, dýchací potíže, srdce jako psychosoma, poruchy páteře, kyčle cysty

Harmonická léčivá hudba Harmonie srdce. Na posílení reprodukčního libida. Jedná se o 55 minutovou nahrávku hudby, která synchronizuje celé tělo a je ve vysokofrekvenční energii.